Aşure Toplu Sipariş

Toplu Aşure Siparişleri

Geleneksel tatlılarımız arasında ayrı bir özelliği ve kutsallığı olan aşurenin yapıldığı en iyi mekan İzmir aşure satışı yapan İzmir Lokma Uzmanı Menekşe Lokmadır. Görüntüsü ve lezzeti ile her mevsim tatlı ihtiyacını karşılamaya yetecek kaloride olan aşure tatlısını mekanımızda görevli aşçılar özenle hazırlar ve taze olarak servise sunar.

Lezzetli Mi Lezzetli Menekşe Lokma Uzmanlığı ile!

İzmir Lokma Uzmanı Menekşe Lokma aşure tatlısı alanında birinci sınıf hizmet vermektedir. Bu şekilde damak tadına önem verenlerin özellikle tercih ettiği firmamızın aşuresi ününü her geçen gün il ve il dışına yaymaktadır. Aşurede kullanılacak malzemenin tamamen organik ve en kaliteli üründen seçilerek hazırlanması firmamızın ana prensibidir. Kaliteye gereken önemi veren firmamız ve usta ellerin harmanlayarak hazırlamış olduğu aşure İzmir’de yenir.

Genel Malzemeler

Firmamızın ürettiği aşure tatlısının içerisine buğday, nohut, fasulye kuru bakliyatları yanı sıra kuru yemiş çeşitleri, tarçın ile birlikte portakal rendesi konularak lezzetine lezzet katılan İzmir aşure firmasından bir porsiyon tatmak alışkanlığa dönüşecektir.
Parlak görüntüsü ve zengin içeriği ile hazırlanan aşure tatlısı son derece vitaminlidir.

Hem Büyüklere Hem Küçüklere

İzmir Lokma Uzmanı Menekşe Lokma  aşure tatlısı konusunda bilgi ve birikimini en iyi şekilde sunmaktadır. Bu sayede büyüklerin severek yediği tatlıyı küçük çocukların beslenmesi içinde önermekte olan firmamız aşurenin besin değerinin yüksek olduğu, sağlıklı tatlı çeşidi olduğunu ve çocukların gelişimine olumlu katkı sunacağını da büyüklere belirtmekte ve çocuklarında aşure tatlısını yemesi gerektiğine ön ayak olmaktadır. Ailecek hafta içi veya hafta sonu tatlı yemek için firmayı tercih etmek doğru bir seçim olacaktır.
Ayrıca arkadaş gurupları, öğrenciler, çalışanlar ve her kesim için aşurelerimiz her daim taze olarak bulunur. Klasik türde hazırlanan ve uzmanlarında aşure tatlısını diyet yapanlar veya formunu korumak isteyenlere önermesi firmamızın aşure tatlılarını tatmak için bir başka nedendir.

Temiz ve Hijyenik

Menekşe Lokma insan sağlığına ve daimi olan müşterilerine saygı anlamında mekan, personel, araç ve gereçlerin tamamına gereken temizlik hassasiyetini göstermektedir. Sürekli kullanılan mutfak gereçleri periyodik olarak dezenfekte edilmekte çevre temizliği dışarıdan bile hissedilmektedir. Porsiyonluk aşureler soğuk zincir kurallarına göre buzdolabı ortamında ve kapalı olarak muhafaza edilmektedir. Firmamızda günlük tüketime yetecek oranda hazırlanan aşure, bir sonraki gün yeniden taze olarak hazırlanır.

Uygun Fiyata Enfes Tatlı  İzmir Menekşe Lokma Güvencesiyle

Bir porsiyon olarak hazırlanan aşurelerimiz günlük tatlı ihtiyacınızı karşılayacak büyüklükte olup fiyat olarak ta gayet uygun fiyattadır. Ancak tadından ve lezzetinden dolayı bir porsiyonun yeterli gelmeyeceği aşureleri tükenmeden yemek için erkenden Menekşe Lokmayı aramanız gerekir. Kültürümüzde önemli günlerin vazgeçilmez tatlısı olarak bilinen aşureyi Menekşe Lokma kendinizi  her gün iyi hissetmeniz için müşterilerimize taze ve lezzetli olarak hazırlanır.
Tatlı seçiminiz aşure, aşure sipariş mekanınız firmamız olur ise hem siz hem de biz mutlu oluruz. Lezzet ve damak tadının buluştuğu Menekşe Lokmaya bekleriz.

Hemen Sipariş Ver

İzmir Aşure Hizmetleri

WhatsApp chat