Menekse izmir Lokma

Lezzetin hayırlarınız ile bulusması
13
Oca

Balçova Lokma

Menekse Lokma Balçova

İzmir Menekşe Lokma Balçova firması olarak biz vergi kaydı olan yasal firmayız. İlk sözümüz neden bu? Çünkü yasal olmayan korsan, merdiven altı firmalar piyasayı kaplamış durumdadır. Edineceğiniz ilk bilgi belki de budur. Korsanların eline düşmeyiniz. Hayır yapayım derken hayırsızların oyununa gelmeyiniz.

Balçova Lokma Firması Menekşe Lokma

Menekşe Lokma olarak bizim işimiz, Balçova sınırları için de hayır lokması dökümü yapmak. Hayır lokması dökümü yapar iken de, nitelik, temizlik, sağlık önceliğini işin olmaz ise olmazı yapmaktır. Lokmacı başı ustamız dahil tüm personelimiz sigortalıdır. Bu işi yapan bütün ekip arkadaşlarımız, yıllarını bu işe veren, eğitimli, donanımlı, profesyonel insanlardan oluşmaktadır. Göz ardı edilecek durum değildir bu. Zira lokma işini hiç bilmeyen, hijyenden habersiz, gündelikçilerin eline lokma makinası verilmekte, gidin lokma dökün paranızı alın denmektedir.

İzmir Lokma Balçova Menekşe Lokma ekibi ve ekipmanı donanımlı olduğu için her daim lokma dökümü yapmaya, sunum ve servisi gerçekleştirmeye hazır ve nazır haldedir. Gezici, seyyar, lokma dağıtım aracımız olduğundan, Balçova’nın şu veya bu mahallesi, sokağı, caddesi yada iş yeri önü ya da ev veya camii fark etmeden her yerde döküm ve sunum yapabilen kabiliyet ekip ve ekipmanımızda mevcuttur.

Lokmacı Balçova Menekşe Lokma firması hizmetini isteğinize göre cenaze sonrası lokma dökümü olarak yapar. Yine isteğe göre Balçova düğün lokması, Balçova nişan lokması, Balçova kına lokması olarak da dökümü ve servisi yapar. Yine isteğinize göre dua eşliğinde dağıtım yapabiliriz. Bu tercihler tamamen sizin yapacağınız tercihlerdir.

Balçova Lokma Fiyatı

Menekşe Lokma Balçova dan fiyat sormak isterseniz, fiyat sayfamıza da bakabilirsiniz, isterseniz bize telefon ya da mail ile de ulaşabilirsiniz. Biz Menekşe Balçova lokmanın hizmetinin niteliğinden, malzemenin kalitesinden, sunumun nezaketinden asla taviz vermeyiz. Yaptığımız iş hayır lokması işi olduğunu asla bir an dahi unutmayız. Menekşe Lokma olarak, Fiyat verirken ve lokma hizmeti sunarken biz, asıl olanın dua ve hayır olduğunu biliriz.

Menekse Lokma Benzer icerik
İzmir Lokma
Hatay Lokma
Karabağlar Lokma
Buca Lokma
WhatsApp chat