Menekse izmir Lokma

Lezzetin hayırlarınız ile bulusması
10
Oca

Bayraklı lokma

Bayraklı Lokmacısı

Menekşe Bayraklı lokmanın lezzeti çok eski zamanlara dayanır. İddia odur ki, İzmir ta M.Ö 1000 bin yıllarında Bayraklı’da kuruldu. Kuruluşu da bir lokma dökümü ile kutlandı. O gündür, bu gündür Bayraklı lokmanın tadından yenilmiyor. Latife bir yana, henüz 2008’lerde ilçe olsa da Bayraklı çok eski bir yerleşim birimi. İzmir’in kuruluşunda ve geleneklerinin oluşumunda önemli bir yere sahip. Bu sahipliğini hala devam ettiriyor. Adliyenin Bayraklı’ya taşınması sonrasında şehrin de merkezi buraya kaydı ve hiç tasvip edilmese de gökdelenler bu ilçede yükselmeye başladı. Bir nevi şehrin iş merkezi olmaya aday bir ilçeden söz ediyoruz. sizde iş yeri açılışlarınız da yada hayrına bizi arayabilir lokma döktürtebilirsiniz

Menekşe lokmayı Hemen arayıp hızlı sipariş verin 0 537 243 61 87

Bayraklı Lokma Dökümü Menekşe lokma sunar

Bayraklı lokma dökümü, açılan her iş yerinde, lokma dökümü, nohutlu ya da tavuklu pilav dağıtımı, helva dağıtımını, istenir ise Kuran eşliğinde seyyar servisi ile yapıyor. Bu seyyar hizmeti sunar iken, tek kıstası, sizin kaç kişilik hizmet istediğinizi, nerede ve hangi saatte istediğinizi kendisine ulaştırmanızdır. hayır sizin hayrınızdır, İsterseniz, yüz ellik kişilik lokma dökümü, isterseniz, iki yüz elli kişilik lokma dökümü, isterseniz, beş yüz kişilik veya ister iseniz bin kişilik Menekşe lokma dökümü yapıyor. Zamanı, yeri ve hizmet verilecek kişi sayısını bilmesi yeterli. Anlaşıldığında, anlaşıldığı yer ve saatte gezici ekibi ve ekipmanı ile hizmete başlamaktadır.

Bayraklı lokmacı, ister Çay mahallesinde, ister Osmangazi’de, Manavkuyu ya da Adliye önünde, sevgi yolu ya da Yamanlar’da yani, Bayraklı ilçesinin tüm sokaklarında, caddelerinde, mahallerinde hizmet sunar. Acaba şu sokağa gelir mi, şu evin önünde lokma döker mi, şu iş yerinin de sunum yapar mı diye kargı asla aklınıza gelmesin. Biz donanımızı buna göre yaptık. Personelimiz böyle yıllarca tecrübe kazandı. Ekipmanımızı oluşturalı yıllar oldu.

Menekşe lokmayı Hemen arayıp hızlı sipariş verin 0 537 243 61 87

Bayraklı Hayır Lokması döktürmek

Bayraklı hayır lokma düğün lokması, hayır lokması, sünnet sonrası lokma, iş yeri açma lokması gibi sebep ile lokma dökümü yapmak isteyenlere hizmet sunar. Kaza atlatan da bizden lokma dökmemizi istiyor, çocuğu sınav kazanan da, ehliyet aldığı için lokma döktüren de var, araba aldığı için hu hayra vesile olanda, hakkın rahmetine kavuşan yakınanına hayır duası almak isteyen de lokma döktürüyor… Neden ne olursa olsun, lokma, tatlıdır, hayır duasıdır. Gönül birliğidir. halkımızın dayanışması için bir unsurdur Menekşe lokma afiyetler diler.

Menekse Lokma Benzer icerik
izmirdelokma
izmir Lokma Firması
İzmir Lokmacısı
Hatay Lokma
Karabağlar Lokma
WhatsApp chat