Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Lokmaa Firmamız

İzmir’de Lokma Döktürmek istediğinizde bunu kurumsal olmayan güvenilmez firmalara değil, sağlık bakanlığı onaylı ürünler kullanan ve kazancı değil sizi öncelikli tutan Menekşe Lokma ya döktürmelisiniz.

2005 den beri yüzlerce referansla bünyemizde ki gezici araçlarımız emrinizdedir. Sağlıklı Lezzetli ve Ekonomik Lokma döktürmek için bizi tercih edin. Mevlütlerinizde ve özel günlerinizde Melek Şef in Tavuklu Pilavını Sipariş etmenizi şiddetle öneririz, kötü gününüzde iyi gününüzde yanınızdayız helva siparişlerinizi de sizler için en güzel şekilde hazırlamaktayız. Memnuniyetiniz ile büyüyoruz.

Lokma dökmek hijyeni en üst düzeyde tutmayı gerektirir, sorumluluklarımızın farkındayız, sizlere de tavsiyemiz 3 kuruş ucuz olsun diye bilmediğiniz kalitesiz malzeme kullanan merdiven altı lokmacılara itimad etmemeniz, sonuçta hayır yaparken kul hakkına girmek kesinlikle hiçbirimiz istemeyiz.

Ürünlerimizde kalitesinden şüphe duyulmayan bilindik markalar kullanıyoruz örn:Orkide Yağ, Ova Un  İzmir’in her yerindeyiz lokma servislerimiz dilediğiniz tarih ve saatte dilediğiniz yerde hazır bekler ve hizmetimizi lezzetimiz ile harmanlayıp sizlere sunarız.

 

 

Hemen Arayabilirsiniz  

İzmir Lokma Siparişleri

LOKMA Döktürmek sorumluluktur. Bizi tercih edin sağlıklı ürünlerimiz ile kul hakkına girmeyin.

WhatsApp chat