Menekse izmir Lokma

Lezzetin hayırlarınız ile bulusması
izmirdelokma
20
Oca

izmir Lokma Firması

izmir lokma hizmetleri

Merhabalar sevgili İzmirli Hemşehrilerim ben Lokma ustası Erol Şef Sizlere İzmir’de Lokma Hizmeti veren lokma firmamız Menekşe lokmayı tanıtacağım lokma sektöründe 20 yıllık deneyimimle şuana dek melek lokma ve menekşe lokma firmalarının başında bulunmaktayım.

İzmir halkı ağzının tadını iyi bilir, ne yediğine veya yapacakları hayırların insanların boğazından geçeceğine özen gösterir, bizler bu farkındalığın destekcisi ve takipcisiyiz İzmir’in Buca,Bornova,Karşıyaka,Konak vb gibi tüm ilçelerinde Lokma hizmetimiz mevcuttur Gezici araçlarımız tüm İzmir’e ve çevresine ulaşır.

Lokma İzmir’de bir gelenektir. İzmir’li olmayan bir insan caddede lokma tatlısı dağıtıldığını görünce şaşırır, kendi şehrinde parayla satılan bir üründür sonuçta, oysa İzmir’liler paylaşmayı herkese öğretebilecek kapasitede kendini geliştirmiş insanlardır.

izmirdelokma

Lokma firması olmanın bilincindeyiz kullandığımız ürünler markalar TSE onaylı Lokma firmamız sağlık bakanlığı denetimlerinden başarıyla geçmiştir, İzmir lokma denilince aklınıza biz gelelim, telefon numaramız 0 537 243 61 87 rehberinizde olsun ve diğer firmalarla aramızdaki kalite farkını görün istiyoruz İzmir’de lokma firması olmak zor değildir İzmir’de lokmacı olmanın sorumluluğuna varmak esas meseledir.

Fiyatlarımız ve bütün sorularınız için bizlere telefon edebilir yada web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Menekse Lokma Benzer icerik
Lokmacı İzmir
İzmir Lokmacısı
Hatay Lokma
Karabağlar Lokma
WhatsApp chat