Menekse izmir Lokma

Lezzetin hayırlarınız ile bulusması
20
Oca

İzmir Lokma

izmir’in Lokmacısı

Menekşe Lokma İzmir’in en güzel lokmalarını yapıyoruz. Buca’da, Bornova’da, Karşıyaka’da bu güzel şehre yakışır bir lokma hizmeti sunuyoruz, kendimize güveniyor, para kazanmaya değil bizlere hayırlarını iletmemiz için güvenen insanları kazanmaya çalışıyoruz.

Lokmalarımız da İzmir’lilerin ağzının tadına uygun yoğunlukta şerbet kullanıyoruz 20 yılı aşkın süreli tecrübesiyle şefimize güveniyoruz. Bir gün Konakta yada Şirinyer Forbes’de veya Kıbrıs şehitlerinde İzmir Lokma firmamızın gezici araçlarına denk gelirseniz afiyetle tadıp, İzmir lokma’nın sağlıkla bezenmiş Menekşe Lokma versiyonunu farkedeceksiniz.

İş yeri açılışlarınız, Mevlüd, Sünnet, Asker, Vefat, gibi çeşitli sebepler ile lokma döktürebilirsiniz, sonuçta hayır için yapılan insanlarla paylaşımda bulunmayı iyiliği temsil eden bir etkinliktir lokma döktürmek Menekşe lokma siz değerli hemşehrilerimize İzmir’lilere gönül rahatlığıyla sorumluluklarımızın bilincinde olarak lokma dökme hizmeti vermektedir

Buca Hasanağa’da, Bornova Aşık Veysel’de Karşıyaka Çarşı’da Güzelyalı’da Kısacası Heryerde Gezici araçlarımız ile eşsiz Lokma hizmeti sunuyoruz.

Menekse Lokma Benzer icerik
izmir Lokma Nedir?
Lokmacı İzmir
Balçova Lokma
Buca Lokma
WhatsApp chat