Menekse izmir Lokma

Lezzetin hayırlarınız ile bulusması
20
Oca

İzmir Lokmacısı

izmir Lokmaİzmir’imin güzel insanları Lokmayı çok seven İzmir’liler ; İzmir Lokma Firması olan Menekşe Lokma siz değerli hemşehrilerimize sağlıklı lezzetli ve hesaplı lokma yedirmeye geldi. İzmir’de Lokma dökümü yapan firmamız hizmetinizdedir.

05372436187

izmirlokmafiyatları

Konak Metro’ nun kalabalığından sıyrılmış ve karşınızda İzmir Menekşe lokma gezici lokma dökme aracını görüyorsunuz, o lokmayı döktürenlere Allah razı olsun demez misiniz? Bizce de dersiniz. Bizler yaptığımız işi ticaret değil hayır işi olarak görüyoruz çünkü temelinde dayanışma paylaşma var.

İzmir Lokma firması olarak ucuz ham madde kullanan sağlıksız işletmelerden uzak durmanızı öneriyoruz. Lütfen Lokma tadadacak İzmir’li hemşerilerimizin sağlığıyla oynamayalım. lokma fiyatlarını fiyatlarımız sayfasından yada telefon numaramızdan 05372436187 bulabilirsiniz.

İzmir Menekşe Lokma İzmir’in Lokmacısı Lokma Firması bir telefon kadar yakınınzda istediğiniz saatte istediğiniz yerde yeter ki arayıp randevu alın hemen aramak için telefonumuz : 05372436187Menekse Lokma Benzer icerik
İzmir’de Lokma Nerelerde Yenir?
izmirdelokma
izmir Lokma Firması
Hatay Lokma
Karabağlar Lokma
WhatsApp chat