Fiyatlarımız

İzmir Menekşe Lokma Fiyatlandırma

ADET FIYAT
300 Kişi 280 TL
400 Kişi 350 TL
500 Kişi 400 TL
-05372436187- -05372436187-

Fiyatlar

İzmir lokma fiyatı nedir diye sorulduğunda öncelikle kaç kişilik İzmir lokma fiyatını sorduğunuzu bilmek isteriz.

İzmir lokma fiyatından tüm firmalar biraz aşağı biraz yukarı aynı fiyatlara çalışırlar. Fakat tüm firmalar kaliteli un, şeker ve yağ kullanmazlar.

İzmir lokma fiyatında biz yaşlı, engelli gibi özel durumda olanlara, vakıf gibi hayır kurumlarına özel indirim yapıyoruz. Kampanya, indirim ve tüm güncel İzmir lokma fiyatı listemizi sitemizde yayınlıyoruz.

İzmir lokmayı hayır için döktürmek istiyorsanız, kendi yiyeceğiniz lokmadan bin kat daha fazla özen göstermek durumundasınız. İzmir lokma için sağlık riski var mı? Hangi firma en sağlıklı İzmir lokma dökümünü yapar sorunu sormalı, şehrimizdeki lokma firmalarını araştırmalısınız. Etrafınızda var ise, daha önce lokma döktürenler onların da deneyiminden, tecrübesinden yararlanmalısınız. Nede? Çünkü yüzlerce insanın yiyeceği bir gıdanın dağıtımını, sunumunu, servisini yapmanın sorumluluğunu alıyorsunuz? Allah korusun herhangi bir sıkıntı, gıda zehirlenmesi durumunda sorumluluk öncelik ile sizin üzerinizde olacaktır. Bu ilk önce dikkat edilmesi, bilinmesi ve önemsenmesi gereken bir durumdur.

izmirineniyilokması

Lokma İzmir

İzmir’de Lokma döktürmek mi istiyorsunuz? İzmir lokma döktürme, servis etme amacınız hayır ise araştıracağınız firmalarda olması gereken özelliklerinde farkına varmanızda fayda var. İzmir lokma firması mali kaydına sahip olmalı ve bunu insanların göz ile rahatlık ile görebilecekleri yerde tutmalıdır. Sigortasız eleman kesinlikle çalıştırmamalıdır. Sigortasız eleman, işçi haklarını ihlaldir.

Menekşe Lokma Uyarıyor!

İzmir lokma sektörü için önce uyarı yapmak bilgilendirmek istiyoruz.

Yasa dışı olan bu firmalar önce emek ve sağlık hakkı gaspı yaparlar. Hak gasp eden firmanın hayır işi sizce ne kadar sağlıklı olur? Hak gasp eden firma malzemeden, şundan, bundan çalmaz mı? Sigortasız eleman günübirlik ve meslekten olmayan eleman demektir. Bu hem amatörlük, hem hijyen hem de sorun çıktığında yasal sorumluluğu üstlenmeyecek eleman ve firma demektir. Çünkü o eleman yasal olarak zaten o firma da değildir. Olası zehirlenme durumunda siz nasıl bu firmanın ve bu elemanın İzmir lokma döküm işini yaptığını ispatlayacaksınız? İzmir lokma firmasının diğer olması gereken özelliği, kullandığı malzemenin, kalite kontrol belgelerini, göz ile rahat görülebilecek yere koymasıdır. Bunun anlamı şudur. Kaçak, malzeme kullanılmayacak. İzmir lokma firması lokma hazırlığında ve sunumunda elbette, denetime açık, şeffaf çalışacaktır.

Menekşe lokma İzmir lokma fiyatı soruyorsanız, yukarıdaki sorulara da doğru cevap bulmuş iseniz, İzmir lokma fiyatı sayfamızda ki listemizde İzmir lokma fiyatlarımızı görebilirsiniz. Önce fiyat sonra kalite diyenler bu işin hayır ve sağlık yönünü pek önemsemiyorlar olabilir. Zira sağlıklı, hijyen ve nitelikli lokma fiyatları bir birine çok yakındır. Ciddi anlamda İzmir ucuz lokma fiyatı verenlere de soru işareti koymak da gerekebilir. Bu öncelik ile de sizin tercihinizdir.

Menekşe Lokma İzmir şirketi olarak biz, buradayız, adresimizdeyiz, telefonumuzdayız, sitemizdeyiz, mailimizdeyiz. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde ve istediğiniz yerden bize, İzmir lokma telefon  tıklayarak hızlıca iletişim kurabilirsiniz..

Hemen Sipariş Ver
WhatsApp chat