Tavuk-Pilav Servisi

İzmir pilav Servisi Menekşe Lokma Farkıyla!

Anadolu’da çok eski bir gelenek olan düğünlerde, cenazelerde gelen konuklara yemek ikram edilmesinin bir sonucu olan pilav dağıtımı modern hayatın getirileri ile birlikte solmaya yüz tutmaya başlamışken bizim gibi firmalar sayesinde yeniden canlanmaya başlamıştır. İzmir pilav dağıtımı yapan firmamız apartmanlara hapsolmuş insanların bu tür paylaşımları için oldukça iyi bir seçenek olmaktadır. Bildirilen yere istenen zamanda gelen Menekşe Lokma kaç kişilik isteniyorsa o kadarlık miktardaki pilavı pişirip isteğe bağlı olan sunum seçenekleri ile dağıtmaktadır.

Sağlıklı ve lezzetli yapmış olduğumuz pilavı isteğe göre etli, tavuklu, nohutlu gibi seçeneklerle ikram etmekteyiz. Her bir sunumun fiyatı aynı olmayıp dağıtım öncesinde belirlenen miktar ve yere göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. İzmir pilav dağıtımı sizin yerinize onlarca kiloluk pirinci ayıklayıp, tane tane pişirmekte ve sizin yerinize dağıtımı gerçekleştirmektedir. Size düşen tek iş gelen misafirlerinizle ilgilenmektir.

İzmir pilav dağıtımı yaparken dikkat edilecekler

İzmir pilav dağıtımı bazı firmalar tarafından küçümsenmekte son derece baştan savma bir şekilde icra edilmektedir. Her şeyden önce sokakta dağıtılan bir yiyecek olmasından dolayı ekstra hijyen gösterilmelidir. Eğer insan hayatı sizin için de kutsalsa yada insanların sağlığına bir zarar gelmesini istemiyorsanız asgari hijyen kurallarına uyan firmalarla çalışmanız sizin de yararınıza olacaktır. Ben nasıl olsa iyilik yapıyorum deyip de firmanın yapmış olduğu bütün icraatları onaylamanın bir anlamı yoktur. En azından bir denetleme faaliyeti yapmanız yeterli olacaktır.

Teknolojideki gelişmelerin yiyecek içecek sektörüne uyarlanması ile birlikte gezici araçlarda bazı yiyeceklerin üretilmesini son derece pratik hale getirmiştir. İzmir pilav dağıtımı yapan firmaları sayısındaki artışın esas nedeni de budur. Fakat bu olumlu gelişme beraberinde olumsuz bir takım gelişmeleri de getirmiştir. O da işi bilmeyen insanların sektöre doluşmasına yol açmıştır. Ne bir üretim izni ne yeterlilik belgesi ne de vergi levhası bulunmayan bu firmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

You may also like
İzmir Lokma Döktürmek
WhatsApp chat